Partnerzy

Przemysław Skibińśki

Łukasz Falana
Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w bankowości, które gwarantuje skuteczność w pozyskiwaniu finansowania dla swoich klientów. Przez wiele lat pracowałem jako doradca kredytowy oraz manager w największych instytucjach pośrednictwa finansowego w Polsce. W czasie swojej kariery pomogłem w uzyskaniu setek kredytów hipotecznych, gotówkowych czy firmowych.  Podczas spotkania zweryfikuję, który bank będzie najbardziej dopasowany do Twojego profilu i Twoich potrzeb. Cechuję się wysokim profesjonalizmem, wiedzą oraz skutecznością w działaniu.         

Różnica kosztów całkowitych pomiędzy najtańszym i najdroższą ofertą to nawet 100 tys. zł całkowitych kosztów (przy kredycie w wysokości 300 tys. na 30 lat) . Nie przepłacaj – zgłoś się !

e-mail.  lukasz.falana@eko.czest.pl

tel. 509 843 354

Tomasz Budzik
Profesjonalne wyceny nieruchomości, które są wymagane przez banki w celu podjęcia kredytu. Sporządzone wyceny są akceptowalne przez banki
tel. 607-765-864

Firma Usługowa GAWŁOWSKI, Gawłowski Piotr
Częstochowska firma od wielu lat na Polskim rynku budownictwa. Posiada wiele sukcesów związanych z prowadzeniem usług w zakresie Inwestora zastępczego / Inspektora Nadzoru / Inżynieria Kontraktu jak na przykład nagroda Budowa Roku 2010 (Galeria w Jastrzębiu-Zdroju), tytuł “Inżynier Roku – 2018” w kategorii “Inspektor nadzoru obiektów kubaturowych i innych inżynierskich” (Za nadzór inwestorski nad budową hali magazynowej z budynkiem biurowo-produkcyjnym, pompownią i infrastrukturą zewnętrzną dla firmy X-KOM Spółka z o. o.)
Firma oferuje: wielobranżowy Nadzór Inwestorski / Inwestora Zastępczy / Inżynier Kontaktu, Wielobranżowe dokumentacje projektowe, ekspertyzy i opinie o stanie technicznym budynków, Okresowe przeglądy budynków, Świadectwa charakterystyki energetycznej.
O więcej informacji zapraszam na stronę www  http://piotrgawlowski.pl/o-firmie/
e-mail. piotrgawlowski@wp.pl
tel. 602-109-204